Soukromé plavby

Soukromé plavby

Hledáte specifické místo pro konání soukromých večírků, oslav, svatebních hostin, maturitních večírků, firemních jednání a teambuildingů?… Tak už jej nehledejte, jste tady správně!

Nabízíme Vám široké portfolio plaveb, ušitých na míru přímo Vám, dle Vašich požadavků.

  • Firemní plavby

Paluba lodi představuje ideální a originální prostředí pro firemní akce. Ať už se jedná o večírek nebo obchodní setkání, své partnery či zaměstnance potěšíte nezapomenutelným pohledem na historickou Olomouc, kterou si vychutnají v soukromí.    Nemusíte se o nic starat. Firemní akce na lodi Vám ušijeme přesně na míru, podle Vašich představ a požadavků. Kromě zázemí lodi můžete využít i naše přístaviště, kde je terasa s posezením a občerstvením. Zajistíme také libovolný doprovodný program. Představte Vaši firmu v novém světle nebo si užijte originální firemní večírek na lodi.

  • Oslavy a večírky

Hledáte inspirativní místo, kde uspořádat rodinnou oslavu narozenin, významného výročí, oslavu promocí, narození dítěte, či menší svatbu. Loď je tím pravým. Budete vzdáleni od ruchu města, ale současně zůstanete v centru historické části Olomouce. Svoji oslavu si budete moci v klidu užít. Na plavbu Vám můžeme zajistit i dort, nadstandartní catering, či výzdobu.

Na plavbu si můžete vzít jakékoliv své občerstvení a nebo si čas ušetřit a využít náš velmi kvalitní catering.

  • Soukromé plavby

Uspořádejte si jedinečnou chvíli a užijte si plavbu s vašimi blízkými na naší výletní lodi. Ukážeme Vám Olomouc z jiné perspektivy, než ji znáte doposud a budete mít tak možnost nasát atmosféru historické části Olomouce z lodní paluby. Celá plavba je nezapomenutelný zážitek, zkusíte si samozřejmě i kormidlování a některé z uzlů, jež se na lodi používají.

Na palubu si můžete vzít i svého psího kamaráda. Výletní plavby jsou organizovány převážně pro pro skupiny, nicméně je samozřejmě možné přijít i jako jednotlivec či s rodinou.

Na plavbu si můžete vzít jakékoliv své občerstvení a nebo si čas ušetřit a využít náš velmi kvalitní catering.

  • Degustační plavby