Napište nám

Kontaktní info

Adresa:
Plavby Olomouc
Na Vozovce 21
Olomouc, 779 00
Česká republika

Email:
info@plavbyolomouc.cz
Telefon:
(+420) 776857870

Náš tým

img-responsive

Šimon

Kapitán

Kapitán Šimon Pelikán, předseda spolku a absolvent Univerzity Palackého oboru rekreologie – management rekreace a cestovního ruchu. K lodím získal vztah už v dětství. Byl úspěšným juniorským reprezentantem ČR ve sjezdu na divoké vodě, získal titulu Mistra světa a Evropy. V roce 2010 se začal zajímat o lodě větší a v r. 2013 se jako námořník sám účastnil plavby na historické plachetnici přes Atlantský oceán z Brazílie do Jižní Afriky. Je držitelem lodního oprávnění vůdce malého plavidla, a splňuje tak veškerá oprávnění k provozování plaveb na malých plavidlech. Má zkušenosti s realizací plaveb na motorových lodích a plachetnicích u nás i v zahraničí. Prostředí i charakter řeky Moravy zná díky pracovní zkušenosti pro Rafting Morava. Další pracovní praxe je v oblasti prodeje, marketingu a „centů“ pro společnost Yak Freestyle Company a Streetstore.

img-responsive

Pavlík

Kulturní referent

Dalším členem spolku je Pavel Decko. Absolvent ekonomie a mezinárodních financí na francouzské univerzitě Lille. Pracovní zkušenosti nasbíral v organizaci mezinárodního výměnného projektu v oblasti hudby a divadla mYOUsic over barriers (logistické a finanční zajištění mimo jiné i z fondů EU). Tři roky působil v humanitárních projektech v Africe s Lékaři bez hranic (logistické a technické zajištění týmů operujících přímo v terénu). Působil jako outdoorový coach na dětských táborech v kanadském Yukonu. Momentálně pracuje v olomouckém minipivovaru Chomout v logistice, obchodu a distribuci. Má organizační a koordinační dovednosti potvrzené českou i mezinárodní profesionální praxí, dále hudebně dramaturgické zkušenosti spojené s organizací workshopů a zvučením koncertů.

img-responsive

Jeliman

Technický specialista

Třetím členem spolku je Pavel Doležal, v minulosti instruktor raftingu a vedoucí zájezdů u Cestovní Vodácké Kanceláře. Má zZkušenosti ze školení státní správy o zadávání veřejnýcha zakázek malého rozsahu. Produkce a distributor oblečení YAK a SUP plováků Waterwave. Má dvě dcery a ve volných chvílích tráví čas nejraději s rodinou.